İlk gol maçı belirliyor mu?
Skoru açan takımın ne sıklıkla kazandığı. Büyük liglerde onda yedi civarında, ama her yerde değil.
Litvanya A Ligi (Litvanya) liginde açılış golü en değerli: ilk atan zamanın %78,8'inde kazanıyor.
| Lig | İlk golü atan kazanır | Maç |
|---|---|---|
| 1. Litvanya A Ligi Litvanya | 78,8% | 156 |
| 2. Özbekistan Oliy Ligi Özbekistan | 77,6% | 156 |
| 3. Beta Ethniki Yunanistan | 77,3% | 348 |
| 4. Meistriliiga Estonya | 77,2% | 167 |
| 5. Yunanistan Süper Ligi Yunanistan | 76,9% | 221 |
| 6. Ligue 1 Cezayir | 76,8% | 207 |
| 7. Persha Liga Ukrayna | 76,6% | 261 |
| 8. 1. Division Belarus | 75,4% | 175 |
| 9. A-League Avustralya | 75% | 128 |
| 10. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 74,8% | 341 |
| 11. Ukrayna Premier Ligi Ukrayna | 74,7% | 225 |
| 12. Primera Nacional Arjantin | 74,5% | 318 |
| 13. J2 League Japonya | 74,5% | 419 |
| 14. Virsliga Letonya | 74,2% | 163 |
| 15. Veikkausliiga Finlandiya | 74,1% | 185 |
| 16. Beyaz Rusya Süper Ligi Belarus | 74% | 131 |
| 17. Ermenistan Süper Ligi Ermenistan | 74% | 154 |
| 18. Regionalliga - Mitte Avusturya | 73,4% | 128 |
| 19. Azerbaycan Premyer Ligası Azerbaycan | 72,9% | 166 |
| 20. Liga Pro Serie B Ekvador | 72,6% | 197 |
| 21. Primera División Venezuela Venezuela | 72,5% | 280 |
| 22. Avusturya Birinci Ligi Avusturya | 72,4% | 170 |
| 23. NB II Macaristan | 72,3% | 220 |
| 24. Ykkönen Finlandiya | 72,2% | 126 |
| 25. Premier Lig Galler | 72,2% | 187 |
| 26. Druha Liga Ukrayna | 72% | 100 |
| 27. Ed-Devrî'l-Mısrî'l-Mümtaz Mısır | 71,9% | 121 |
| 28. Serie C Brezilya | 71,8% | 170 |
| 29. Premier League Jamaika | 71,5% | 151 |
| 30. Superliga Arnavutluk | 71,1% | 159 |
| 31. ed-Devrî el-Lubnânî ed-Derecetu'l-Ûlâ Lübnan | 70,6% | 126 |
| 32. 1. Lig Türkiye | 70,6% | 279 |
| 33. Football League Two İngiltere | 70,5% | 501 |
| 34. National 2 - Group C Fransa | 70,1% | 204 |
| 35. Primera B Metropolitana Arjantin | 70,1% | 361 |
| 36. Serie D Brezilya | 70% | 160 |
| 37. Serie B Brezilya | 69,9% | 356 |
| 38. Serie A İtalya | 69,9% | 345 |
| 39. Devrî'n-Nücûm Katar Katar | 69,8% | 126 |
| 40. Kazakistan Süper Ligi Kazakistan | 69,8% | 169 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Biten her maçın ilk golü, dakikaya ve sıraya göre. Kendi kalesine goller, yazıldığı takıma sayılır.