Чи вирішує перший гол долю матчу?
Як часто команда, що відкрила рахунок, доводить справу до перемоги. У вагомих лігах це приблизно сім разів із десяти — але не всюди.
У лізі Вища ліга (жінки) (Росія) перший гол важить найбільше: команда, що відкрила рахунок, виграє в 83,1% випадків.
| Ліга | Виграв той, хто відкрив рахунок | Матчів |
|---|---|---|
| 1. Вища ліга (жінки) Росія | 83,1% | 835 |
| 2. MLS Next Pro Сполучені Штати | 80,1% | 1 494 |
| 3. Національна ліга (жінки) Фінляндія | 77,9% | 629 |
| 4. Суперліга Молдова | 77,7% | 1 204 |
| 5. Перша ліга РС Боснія і Герцеговина | 77,7% | 913 |
| 6. Футбольна ліга Греція | 77,6% | 2 338 |
| 7. Дамаллсвенскан Швеція | 77,3% | 1 107 |
| 8. Жіноча Бундесліга Німеччина | 77,1% | 1 107 |
| 9. Жіноча Суперліга Швейцарія | 76,9% | 549 |
| 10. Дивізіон 1 (жінки) Франція | 76,8% | 1 003 |
| 11. Суперліга (жінки) Бельгія | 76,6% | 749 |
| 12. Жіноча ліга Данія | 76,6% | 633 |
| 13. Прем'єр-дивізіон Гібралтар | 76,5% | 520 |
| 14. Прем'єр-ліга Нігерія | 76,5% | 2 134 |
| 15. Перший дивізіон Албанія | 76,4% | 2 530 |
| 16. Ліга Прем'єр, Серія A Мексика | 76,1% | 1 736 |
| 17. Топпсеріен Норвегія | 76% | 672 |
| 18. Друга ліга Україна | 76% | 1 619 |
| 19. Прем'єр-ліга Гана | 75,2% | 1 830 |
| 20. Прем'єр-ліга Монголія | 75,2% | 580 |
| 21. Ліванська ліга Ліван | 75% | 1 350 |
| 22. WE-ліга Японія | 74,9% | 514 |
| 23. Суперліга 2 Греція | 74,7% | 1 942 |
| 24. Серія A (жінки) Італія | 74,5% | 986 |
| 25. Мейстрілііга Естонія | 74,4% | 2 686 |
| 26. Ліга 3 Грузія | 74,4% | 562 |
| 27. Чемпіонат Бразилії (жінки) Бразилія | 74,4% | 995 |
| 28. Перша ліга Казахстан | 74,4% | 1 139 |
| 29. Ередивізі (жінки) Нідерланди | 74,2% | 817 |
| 30. Жіноча Суперліга Англія | 74,1% | 1 001 |
| 31. 1-й дивізіон (жінки) Норвегія | 74,1% | 537 |
| 32. Перша ліга Україна | 73,9% | 3 186 |
| 33. Друга ліга, група 1 Росія | 73,9% | 1 487 |
| 34. 1-ша ліга Латвія | 73,8% | 943 |
| 35. Перша дивізія Андорра | 73,7% | 746 |
| 36. Еровнулі ліга 2 Грузія | 73,7% | 3 159 |
| 37. Прем'єр-ліга Вірменія | 73,7% | 1 751 |
| 38. Ліга 2 Алжир | 73,7% | 1 788 |
| 39. Терсера RFEF, група 11 Іспанія | 73,6% | 2 037 |
| 40. Чемпіонат Сан-Марино | 73,6% | 1 656 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Перша подія-гол кожного завершеного матчу, за хвилиною й порядком. Автоголи рахуються тій команді, якій їх зарахували.