Чи вирішує перший гол долю матчу?
Як часто команда, що відкрила рахунок, доводить справу до перемоги. У вагомих лігах це приблизно сім разів із десяти — але не всюди.
У лізі А ліга (Литва) перший гол важить найбільше: команда, що відкрила рахунок, виграє в 78,8% випадків.
| Ліга | Виграв той, хто відкрив рахунок | Матчів |
|---|---|---|
| 1. А ліга Литва | 78,8% | 156 |
| 2. Суперліга Узбекистан | 77,6% | 156 |
| 3. Футбольна ліга Греція | 77,3% | 348 |
| 4. Мейстрілііга Естонія | 77,2% | 167 |
| 5. Суперліга Греція | 76,9% | 221 |
| 6. Ліга 1 Алжир | 76,8% | 207 |
| 7. Перша ліга Україна | 76,6% | 261 |
| 8. Перша ліга Білорусь | 75,4% | 175 |
| 9. А-Ліга Австралія | 75% | 128 |
| 10. Еровнулі ліга 2 Грузія | 74,8% | 341 |
| 11. Прем'єр-ліга Україна | 74,7% | 225 |
| 12. Прімера Насьйональ Аргентина | 74,5% | 318 |
| 13. Джей-ліга 2 Японія | 74,5% | 419 |
| 14. Вірсліга Латвія | 74,2% | 163 |
| 15. Вейккаусліга Фінляндія | 74,1% | 185 |
| 16. Вища ліга Білорусь | 74% | 131 |
| 17. Прем'єр-ліга Вірменія | 74% | 154 |
| 18. Regionalliga - Mitte Австрія | 73,4% | 128 |
| 19. Прем'єр-ліга Азербайджан | 72,9% | 166 |
| 20. Ліга Про, Серія B Еквадор | 72,6% | 197 |
| 21. Прімера дивізіон Венесуела | 72,5% | 280 |
| 22. Друга ліга Австрія | 72,4% | 170 |
| 23. NB II Угорщина | 72,3% | 220 |
| 24. Юккенен Фінляндія | 72,2% | 126 |
| 25. Прем'єр-ліга Уельс | 72,2% | 187 |
| 26. Друга ліга Україна | 72% | 100 |
| 27. Прем'єр-ліга Єгипет | 71,9% | 121 |
| 28. Серія C Бразилія | 71,8% | 170 |
| 29. Прем'єр-ліга Ямайка | 71,5% | 151 |
| 30. Суперліга Албанія | 71,1% | 159 |
| 31. Ліванська ліга Ліван | 70,6% | 126 |
| 32. 1-ша ліга Туреччина | 70,6% | 279 |
| 33. Ліга 2 Англія | 70,5% | 501 |
| 34. Насьйональ 2, група C Франція | 70,1% | 204 |
| 35. Прімера B Метрополітана Аргентина | 70,1% | 361 |
| 36. Серія D Бразилія | 70% | 160 |
| 37. Серія B Бразилія | 69,9% | 356 |
| 38. Серія A Італія | 69,9% | 345 |
| 39. Ліга зірок Катар | 69,8% | 126 |
| 40. Прем'єр-ліга Казахстан | 69,8% | 169 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Перша подія-гол кожного завершеного матчу, за хвилиною й порядком. Автоголи рахуються тій команді, якій їх зарахували.