İlk yarı mı, ikinci mi?
Neredeyse her yerde devreden sonra daha çok gol atılıyor: gollerin %43,9'u önce geliyor. İşte en çok başa yaslanan ligler.
Premier Soccer League (Zimbabve) en çok başa yaslanıyor: gollerinin %52,6'i ilk yarıda geliyor.
| Lig | Devreden önce | Goller |
|---|---|---|
| 1. Premier Soccer League Zimbabve | 52,6% | 485 |
| 2. Elite One Kamerun | 52% | 421 |
| 3. Eredivisie Women Hollanda | 51,8% | 440 |
| 4. Super League Kenya | 51,8% | 583 |
| 5. FKF Premier League Kenya | 50,4% | 569 |
| 6. Serie D - Girone C İtalya | 50,3% | 910 |
| 7. Liga Pro Ekvador | 49,5% | 636 |
| 8. HNL Hırvatistan | 49,5% | 424 |
| 9. FA WSL İngiltere | 49,3% | 424 |
| 10. Serie D - Girone I İtalya | 49,1% | 713 |
| 11. Liga II Romanya | 48,9% | 696 |
| 12. Queensland NPL Avustralya | 48,8% | 467 |
| 13. Championship İskoçya | 48,6% | 465 |
| 14. Cup Slovenya | 48,6% | 535 |
| 15. Ligi kuu Bara Tanzanya | 48,6% | 449 |
| 16. 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre | 48,4% | 738 |
| 17. NB III - Southwest Macaristan | 48,2% | 485 |
| 18. New South Wales NPL Avustralya | 48,2% | 819 |
| 19. 1. Liga Promotion İsviçre | 48,2% | 934 |
| 20. Premier Soccer Ligi Güney Afrika | 48,1% | 453 |
| 21. Cup Çekya | 48,1% | 495 |
| 22. Oberliga - Westfalen Almanya | 48% | 864 |
| 23. National League - Southern Yeni Zelanda | 48% | 419 |
| 24. Primera B Kolombiya | 48% | 732 |
| 25. National 3 - Group B Fransa | 47,9% | 453 |
| 26. Persha Liga Ukrayna | 47,8% | 475 |
| 27. NM Cupen Norveç | 47,8% | 494 |
| 28. 2. liga Slovakya | 47,7% | 488 |
| 29. Primera División Kosta Rika | 47,7% | 671 |
| 30. Rusya Birinci Futbol Ligi Rusya | 47,7% | 663 |
| 31. Diski Challenge Güney Afrika | 47,7% | 533 |
| 32. Division 2 - Västra Götaland İsveç | 47,6% | 590 |
| 33. NWSL Women Amerika Birleşik Devletleri | 47,6% | 502 |
| 34. Baltık Kupası Estonya | 47,6% | 414 |
| 35. Friendlies Uluslararası | 47,6% | 757 |
| 36. Championship Kuzey İrlanda | 47,6% | 736 |
| 37. Meistriliiga Estonya | 47,5% | 541 |
| 38. Prva Liga Sırbistan | 47,5% | 636 |
| 39. Ekstraklasa Polonya | 47,4% | 843 |
| 40. Danimarka Süper Ligi Danimarka | 47,4% | 606 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca normal süre; ilk yarının uzatma dakikaları 45. dakikaya sayılır.