İlk yarı mı, ikinci mi?
Neredeyse her yerde devreden sonra daha çok gol atılıyor: gollerin %43,9'u önce geliyor. İşte en çok başa yaslanan ligler.
NPFL (Nijerya) en çok başa yaslanıyor: gollerinin %50,7'i ilk yarıda geliyor.
| Lig | Devreden önce | Goller |
|---|---|---|
| 1. NPFL Nijerya | 50,7% | 428 |
| 2. FKF Premier League Kenya | 50,3% | 597 |
| 3. U18 Premier League - South İngiltere | 49,7% | 682 |
| 4. USL Championship Amerika Birleşik Devletleri | 49,1% | 884 |
| 5. FA WSL İngiltere | 48,7% | 413 |
| 6. Primeira Liga Portekiz | 48,5% | 744 |
| 7. Campionato Primavera - 1 İtalya | 48,5% | 621 |
| 8. Türkiye Kupası Türkiye | 47,9% | 403 |
| 9. National League South İngiltere | 47,9% | 489 |
| 10. Meistriliiga Estonya | 47,8% | 456 |
| 11. Liga F İspanya | 47,7% | 945 |
| 12. Football League Two İngiltere | 47,6% | 1.316 |
| 13. Ligi kuu Bara Tanzanya | 47,5% | 604 |
| 14. Superettan İsveç | 47,5% | 655 |
| 15. Second League Bulgaristan | 47,3% | 602 |
| 16. FA Cup İngiltere | 47,3% | 444 |
| 17. Categoría Primera A Kolombiya | 47,2% | 563 |
| 18. Meistaradeildin Faroe Adaları | 47,2% | 466 |
| 19. EFL League One İngiltere | 47,2% | 1.464 |
| 20. Premier Lig İngiltere | 47,2% | 1.024 |
| 21. Premier Lig İskoçya | 47,2% | 564 |
| 22. Feminine Division 1 Fransa | 47,2% | 422 |
| 23. Bundesliga (kadınlar) Almanya | 46,7% | 458 |
| 24. Serie B Brezilya | 46,7% | 824 |
| 25. Liga de Ascenso Kosta Rika | 46,7% | 484 |
| 26. 3. Liga Almanya | 46,5% | 1.015 |
| 27. Liga Nacional Honduras | 46,5% | 484 |
| 28. 1. Deild İzlanda | 46,3% | 406 |
| 29. First League Bulgaristan | 46,3% | 538 |
| 30. Botola Pro Fas | 46,3% | 538 |
| 31. Second League - Group 1 Rusya | 46,3% | 843 |
| 32. Liga Nacional Guatemala | 46,3% | 534 |
| 33. Fransa Ligue 1 Fransa | 46,2% | 1.053 |
| 34. Super League Zambiya | 46,2% | 500 |
| 35. Primera División RFEF - Group 1 İspanya | 46,2% | 550 |
| 36. Premier League Uganda | 46,1% | 586 |
| 37. 1st League - RS Bosna-Hersek | 46,1% | 471 |
| 38. National League North İngiltere | 46,1% | 458 |
| 39. La Liga İspanya | 46,1% | 953 |
| 40. Friendlies Clubs Uluslararası | 46,1% | 1.431 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca normal süre; ilk yarının uzatma dakikaları 45. dakikaya sayılır.