Hangi ligler devreden en güçlü çıkıyor?
Devre arasından sonraki çeyrek saatteki gollerin oranı, bir maçtaki en keskin sıçrama.
Ukrayna Premier Ligi (Ukrayna) en güçlü çıkıyor: gollerinin %19'i 46 ile 60. dakika arasında geliyor.
| Lig | 46′–60′ | Goller |
|---|---|---|
| 1. Ukrayna Premier Ligi Ukrayna | 19% | 458 |
| 2. Liga Nacional Guatemala | 18,9% | 715 |
| 3. Championship İskoçya | 18,8% | 483 |
| 4. Litvanya A Ligi Litvanya | 18,8% | 531 |
| 5. 1. division Danimarka | 18,8% | 484 |
| 6. Football League Two İskoçya | 18,2% | 517 |
| 7. Torneo Federal A Arjantin | 17,9% | 1.545 |
| 8. Premier Lig İskoçya | 17,8% | 650 |
| 9. Primera B Metropolitana Arjantin | 17,7% | 948 |
| 10. 2. Bundesliga Almanya | 17,7% | 808 |
| 11. Primera División Venezuela Venezuela | 17,7% | 503 |
| 12. Fransa Ligue 1 Fransa | 17,5% | 960 |
| 13. Ligue 1 Cezayir | 17,4% | 493 |
| 14. J2 League Japonya | 17,4% | 1.017 |
| 15. EFL League One İngiltere | 17,2% | 1.474 |
| 16. UEFA Şampiyonlar Ligi Uluslararası | 17,1% | 584 |
| 17. Serie B Brezilya | 17,1% | 925 |
| 18. Primera Nacional Arjantin | 17,1% | 984 |
| 19. Serie A Brezilya | 16,8% | 897 |
| 20. Ed-Devrî'l-Mısrî'l-Mümtaz Mısır | 16,7% | 670 |
| 21. Primeira Liga Portekiz | 16,7% | 832 |
| 22. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 16,6% | 799 |
| 23. Football League Two İngiltere | 16,6% | 1.483 |
| 24. Devrî'n-Nücûm Katar Katar | 16,5% | 562 |
| 25. Veikkausliiga Finlandiya | 16,5% | 448 |
| 26. Belçika Birinci Ligi Belçika | 16,5% | 866 |
| 27. Avusturya Birinci Ligi Avusturya | 16,5% | 528 |
| 28. Beta Ethniki Yunanistan | 16,5% | 522 |
| 29. V-Ligi Vietnam | 16,4% | 544 |
| 30. EFL League One İskoçya | 16,4% | 538 |
| 31. Ligue 1 Tunus | 16,3% | 515 |
| 32. Ligue 2 Fransa | 16,2% | 875 |
| 33. Süper Lig Türkiye | 16,2% | 826 |
| 34. Bundesliga Almanya | 16,2% | 866 |
| 35. USL Championship Amerika Birleşik Devletleri | 16,1% | 966 |
| 36. NB I Macaristan | 16,1% | 483 |
| 37. Beyaz Rusya Süper Ligi Belarus | 16,1% | 434 |
| 38. 1. Lig Türkiye | 16,1% | 758 |
| 39. Eredivisie Hollanda | 16% | 929 |
| 40. 3. Liga Almanya | 16% | 913 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca normal süre. Büyük liglerde devreden sonraki çeyrek saat tüm gollerin %16,3'ünü taşıyor.