Hangi ligler devreden en güçlü çıkıyor?
Devre arasından sonraki çeyrek saatteki gollerin oranı, bir maçtaki en keskin sıçrama.
FA Cup (İngiltere) en güçlü çıkıyor: gollerinin %20,1'i 46 ile 60. dakika arasında geliyor.
| Lig | 46′–60′ | Goller |
|---|---|---|
| 1. FA Cup İngiltere | 20,1% | 552 |
| 2. Primeira Liga Portekiz | 19,2% | 761 |
| 3. Litvanya A Ligi Litvanya | 19,1% | 554 |
| 4. Premier Lig İskoçya | 18,6% | 587 |
| 5. Meistriliiga Estonya | 18,2% | 642 |
| 6. Kuveyt 1. Ligi Kuveyt | 18,2% | 572 |
| 7. Virsliga Letonya | 18% | 499 |
| 8. Primera División Venezuela Venezuela | 17,8% | 764 |
| 9. National 2 - Group D Fransa | 17,5% | 565 |
| 10. Primera Division El Salvador | 17,5% | 423 |
| 11. Veikkausliiga Finlandiya | 17,5% | 510 |
| 12. NB II Macaristan | 17,3% | 590 |
| 13. Liga Nacional Honduras | 17,3% | 579 |
| 14. EFL League One İngiltere | 17,2% | 1.485 |
| 15. Süper Lig Türkiye | 17,2% | 873 |
| 16. UEFA Avrupa Ligi Uluslararası | 17,1% | 1.278 |
| 17. Erovnuli Liga 2 Gürcistan | 17% | 1.054 |
| 18. Lüksemburg Ligi Lüksemburg | 17% | 477 |
| 19. V-Ligi Vietnam | 16,9% | 478 |
| 20. Râbitatu'l-Muhtarifîn el-İmârâtiyye Birleşik Arap Emirlikleri | 16,9% | 562 |
| 21. Regionalliga - West Avusturya | 16,9% | 675 |
| 22. National 2 - Group C Fransa | 16,9% | 480 |
| 23. Ykkönen Finlandiya | 16,9% | 415 |
| 24. Liga Nacional Guatemala | 16,8% | 684 |
| 25. Regionalliga - Ost Avusturya | 16,7% | 725 |
| 26. J2 League Japonya | 16,7% | 1.122 |
| 27. 1. division Danimarka | 16,6% | 470 |
| 28. Yunanistan Süper Ligi Yunanistan | 16,6% | 700 |
| 29. Ligue 1 Tunus | 16,5% | 492 |
| 30. Premier Lig Galler | 16,4% | 664 |
| 31. National 2 - Group A Fransa | 16,4% | 489 |
| 32. 1. Division Belarus | 16,3% | 551 |
| 33. 1. Lig Türkiye | 16,3% | 846 |
| 34. Serie A İtalya | 16,3% | 1.024 |
| 35. A-League Avustralya | 16,3% | 417 |
| 36. Serie A Brezilya | 16,3% | 860 |
| 37. Bundesliga Almanya | 16,3% | 843 |
| 38. Championship İngiltere | 16,2% | 1.488 |
| 39. Championship İskoçya | 16,2% | 525 |
| 40. 3. Liga Almanya | 16,1% | 1.008 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca normal süre. Büyük liglerde devreden sonraki çeyrek saat tüm gollerin %16,3'ünü taşıyor.