Ligatable
Українська
English Español Português Bahasa Indonesia العربية Français Türkçe Deutsch Italiano Tiếng Việt ไทย Українська

Скільки забивають запасні?

Частка голів, забитих гравцем, що вийшов на заміну, вже після хвилини свого виходу. У вагомих лігах це 14,1%.

Кубок Короля (Іспанія) бере від лави найбільше: 26,7% голів забивають ті, хто починав матч на лаві.

Скільки забивають запасні?
ЛігаВід запаснихГолів
1. Кубок Короля Іспанія 26,7% 3 027
2. MLS Next Pro Сполучені Штати 21,5% 8 679
3. К-ліга 1 Південна Корея 20,5% 5 593
4. Кубок ліги Англія 20,1% 5 181
5. Ліга конференцій Міжнародні 19,8% 7 003
6. Кубок Джей-ліги Японія 19,5% 2 544
7. Division Profesional - Apertura Парагвай 19,1% 3 327
8. Кубок Італії Італія 18,9% 2 037
9. Прімера дивізіон, Клаусура Парагвай 18,8% 3 258
10. Кубок Німеччини Німеччина 18,8% 3 393
11. Євро U21, кваліфікація Міжнародні 18,8% 2 329
12. К-ліга 2 Південна Корея 18,3% 5 258
13. Трофей EFL Англія 18,3% 5 906
14. Південноамериканський кубок Міжнародні 18,2% 2 947
15. Ліга 2 Китай 18,2% 2 818
16. Кубок Туреччини Туреччина 18,1% 7 864
17. Ліга Панами Панама 17,9% 3 490
18. Прімера RFEF, група 2 Іспанія 17,6% 5 786
19. Прімера дивізіон Болівія 17,5% 7 472
20. Євро U17, кваліфікація Міжнародні 17,4% 2 427
21. Ліга 3 Португалія 17,4% 3 898
22. Кубок Лібертадорес Міжнародні 17,3% 3 143
23. Прімера RFEF, група 1 Іспанія 17,3% 5 728
24. Відкритий кубок США Сполучені Штати 17,3% 3 466
25. Кубок Росія 17,1% 3 275
26. Перший дивізіон Кіпр 16,9% 4 692
27. Ліга I Румунія 16,9% 7 302
28. Кубок ліги Шотландія 16,9% 3 458
29. Серія C, група C Італія 16,8% 7 069
30. Джей-ліга 3 Японія 16,8% 6 827
31. Сегунда дивізіон Іспанія 16,6% 10 721
32. Суперліга Швейцарія 16,6% 6 066
33. Сегунда дивізіон Чилі 16,5% 2 644
34. Перша ліга Росія 16,4% 8 205
35. Перша ліга Хорватія 16,4% 4 293
36. Перший дивізіон Південно-Африканська Республіка 16,3% 3 032
37. Прімера Насьйональ Аргентина 16,2% 14 354
38. Серія B Бразилія 16,2% 12 671
39. Прем'єр-ліга Боснія і Герцеговина 16,1% 3 366
40. Серія C, група B Італія 16,1% 6 869

Показано всі турніри. Лише вагомі турніри

Гол рахується лише тоді, коли він після виходу автора на поле. Без цієї перевірки виходить 34%, бо запис першим називає того, хто пішов із поля.

Сторінка матчу