Де найвищі команди?
Середній зріст гравців, які виходили на поле, у сантиметрах.
Кубок Данії (Данія) найвища — середній зріст у сантиметрах: 184,32.
| Ліга | Середній зріст | Гравець-сезонів |
|---|---|---|
| 1. Кубок Данії Данія | 184,32 | 11 800 |
| 2. ХНЛ Хорватія | 183,84 | 21 300 |
| 3. Перший дивізіон Данія | 183,52 | 18 200 |
| 4. Третя ліга Німеччина | 183,44 | 48 900 |
| 5. Cup Боснія і Герцеговина | 183,43 | 5 300 |
| 6. Суперліга Данія | 183,33 | 30 600 |
| 7. Бундесліга Німеччина | 183,32 | 31 700 |
| 8. Друга Бундесліга Німеччина | 183,3 | 39 200 |
| 9. Суперліга Сербія | 183,28 | 32 500 |
| 10. NB I Угорщина | 183,24 | 24 200 |
| 11. Перша ліга Сербія | 183,23 | 24 700 |
| 12. 1-й дивізіон Норвегія | 183,15 | 31 100 |
| 13. Кубок Угорщини Угорщина | 183,07 | 16 300 |
| 14. Перша ліга Хорватія | 183,04 | 13 600 |
| 15. Серія A Італія | 183 | 38 000 |
| 16. Урвалсдейлд Ісландія | 182,96 | 10 800 |
| 17. Прем'єр-ліга Боснія і Герцеговина | 182,96 | 11 700 |
| 18. Кубок Німеччини Німеччина | 182,93 | 82 900 |
| 19. Прем'єр-ліга Росія | 182,86 | 38 500 |
| 20. Про-ліга Бельгія | 182,78 | 38 800 |
| 21. Бундесліга U19 Німеччина | 182,74 | 47 200 |
| 22. 2. ліга Словаччина | 182,66 | 5 800 |
| 23. Еттан, Південь Швеція | 182,63 | 17 100 |
| 24. Ліга 1 Туніс | 182,59 | 14 500 |
| 25. Прем'єр-ліга Англія | 182,45 | 33 200 |
| 26. Національна ліга Англія | 182,36 | 33 900 |
| 27. Кубок ліги Англія | 182,33 | 107 800 |
| 28. NB II Угорщина | 182,3 | 22 600 |
| 29. Перша ліга Білорусь | 182,27 | 9 000 |
| 30. Чемпіоншип Англія | 182,22 | 41 000 |
| 31. Ліга 2 Англія | 182,22 | 58 500 |
| 32. Суперліга Туреччина | 182,2 | 38 200 |
| 33. Елітесеріен Норвегія | 182,2 | 31 000 |
| 34. Супереттан Швеція | 182,18 | 33 500 |
| 35. Серія B Італія | 182,18 | 53 900 |
| 36. Вірсліга Латвія | 182,18 | 13 700 |
| 37. Аллсвенскан Швеція | 182,17 | 31 800 |
| 38. Суперліга Швейцарія | 182,17 | 22 400 |
| 39. Трофей EFL Англія | 182,17 | 97 400 |
| 40. Друга ліга Австрія | 182,15 | 14 000 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Зріст поза межами 140–220 см вважається битим записом і не враховується.