Картки дають до перерви чи після?
Частка карток, показаних у другому таймі. Скрізь це більшість — питання лише наскільки.
2-га ліга (Туреччина) лишає це на другий тайм більше за всіх: 80,1% карток приходять після перерви.
| Ліга | Після перерви | Карток |
|---|---|---|
| 1. 2-га ліга Туреччина | 80,1% | 1 345 |
| 2. Серія D Бразилія | 78,8% | 1 093 |
| 3. Прімера C Аргентина | 78% | 1 067 |
| 4. 3-тя ліга, ЧФЛ B Чехія | 74,5% | 5 334 |
| 5. Елітеттан Швеція | 72,9% | 1 315 |
| 6. 1-ша ліга Латвія | 72,6% | 1 711 |
| 7. 1-ша ліга U19 Чехія | 72,5% | 1 000 |
| 8. 3-тя ліга, МСФЛ Чехія | 72% | 7 247 |
| 9. Кубок Чехія | 71,8% | 1 537 |
| 10. 2-й дивізіон, група 2 Норвегія | 71,5% | 3 861 |
| 11. Дамаллсвенскан Швеція | 71,5% | 1 972 |
| 12. 3-тя ліга, ЧФЛ A Чехія | 71,4% | 5 609 |
| 13. Еттан, Південь Швеція | 71,1% | 5 435 |
| 14. Кубок ліги Шотландія | 71% | 1 923 |
| 15. Юккенен Фінляндія | 71% | 5 102 |
| 16. Прем'єр-ліга Ефіопія | 70,9% | 3 271 |
| 17. Кубок Австрія | 70,8% | 1 039 |
| 18. Какконен, група A Фінляндія | 70,8% | 3 171 |
| 19. Жіноча Бундесліга Німеччина | 70,8% | 2 901 |
| 20. Євро U19, кваліфікація Міжнародні | 70,5% | 2 443 |
| 21. Кубок Нідерландів Нідерланди | 70,3% | 1 229 |
| 22. Прем'єр-ліга U18, Південь Англія | 70,3% | 2 336 |
| 23. Кубок Данії Данія | 70,3% | 1 282 |
| 24. Прем'єр-ліга U18, Північ Англія | 70,2% | 2 263 |
| 25. Кубок Шотландії Шотландія | 70,2% | 1 077 |
| 26. Чемпіоншип Шотландія | 70% | 4 958 |
| 27. Ліга 1 Шотландія | 69,9% | 4 709 |
| 28. Юккесліга Фінляндія | 69,9% | 1 781 |
| 29. Національний дивізіон Люксембург | 69,7% | 2 827 |
| 30. Друга ліга Чехія | 69,7% | 7 953 |
| 31. Тведе дивізі Нідерланди | 69,6% | 4 768 |
| 32. Кубок Фінляндії Фінляндія | 69,6% | 1 405 |
| 33. Еттан, Північ Швеція | 69,5% | 5 593 |
| 34. Вейккаусліга Фінляндія | 69,5% | 6 371 |
| 35. Какконен, група B Фінляндія | 69,4% | 3 447 |
| 36. 2-й дивізіон, група 1 Норвегія | 69,4% | 3 913 |
| 37. 1-й дивізіон Норвегія | 69,4% | 6 360 |
| 38. 1 ліга Литва | 69,2% | 2 392 |
| 39. Друга ліга Болгарія | 69,1% | 9 470 |
| 40. Ліга II Румунія | 69% | 7 840 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Лише основний час, компенсований першого тайму зараховано до 45-ї хвилини.