Як часто перевагу в два голи втрачають?
Серед матчів, де команда вела два голи, — як часто вона не вигравала.
Перевага в два голи важить найменше в лізі Прімавера 2 (Італія): вона не приносить перемоги в 11,9% випадків.
| Ліга | Перевагу втрачено | Переваг у два голи |
|---|---|---|
| 1. Прімавера 2 Італія | 11,9% | 670 |
| 2. Прем'єр-ліга U18, Південь Англія | 11,1% | 736 |
| 3. Оберліга, Бремен Німеччина | 10,7% | 506 |
| 4. 3-й дивізіон, група 5 Норвегія | 10,4% | 606 |
| 5. Прем'єр-ліга 2 Англія | 10,2% | 1 182 |
| 6. USL Ліга 1 Сполучені Штати | 10,2% | 620 |
| 7. MLS Сполучені Штати | 10% | 2 839 |
| 8. Ліга Ревелясан U23 Португалія | 10% | 522 |
| 9. Прем'єр-ліга U18, Північ Англія | 10% | 713 |
| 10. Прем'єр-ліга Сінгапур | 9,9% | 648 |
| 11. Оберліга, Гамбург Німеччина | 9,8% | 650 |
| 12. К3-ліга Південна Корея | 9,8% | 727 |
| 13. Дерде дивізі Нідерланди | 9,7% | 807 |
| 14. Прімавера 1 Італія | 9,6% | 940 |
| 15. NPL Південна Австралія Австралія | 9,5% | 577 |
| 16. Перший дивізіон Ірландія | 9,4% | 615 |
| 17. Про-ліга Обʼєднані Арабські Емірати | 9,4% | 1 247 |
| 18. 3-й дивізіон, група 4 Норвегія | 9,3% | 567 |
| 19. 3-й дивізіон, група 2 Норвегія | 9,3% | 570 |
| 20. К-ліга 1 Південна Корея | 9,2% | 900 |
| 21. NPL Західна Австралія Австралія | 9,2% | 564 |
| 22. Істміанська ліга Англія | 9,2% | 1 503 |
| 23. Оберліга, Гессен Німеччина | 9,1% | 525 |
| 24. Перший дивізіон Данія | 9,1% | 1 429 |
| 25. Серія D, група E Італія | 9% | 664 |
| 26. 1-ша ліга Промоушн Швейцарія | 9% | 854 |
| 27. Південна ліга, Південь Англія | 9% | 1 425 |
| 28. Чемпіоншип Північна Ірландія | 9% | 613 |
| 29. 3-й дивізіон, група 3 Норвегія | 9% | 547 |
| 30. Серія B Італія | 8,9% | 1 611 |
| 31. Какконен, група B Фінляндія | 8,9% | 717 |
| 32. Друга Бундесліга Німеччина | 8,9% | 2 223 |
| 33. Прімера дивізіон Чилі | 8,8% | 938 |
| 34. А-Ліга Австралія | 8,8% | 1 098 |
| 35. Прем'єр-ліга Гонконг, ОАР Китаю | 8,8% | 759 |
| 36. Другий дивізіон Данія | 8,8% | 544 |
| 37. NPL Новий Південний Уельс Австралія | 8,8% | 730 |
| 38. Юніорська ліга U19 Португалія | 8,6% | 521 |
| 39. Супереттан Швеція | 8,6% | 1 214 |
| 40. Regionalliga - Mitte Австрія | 8,6% | 1 156 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Лише лігова гра і лише матчі, чиї події сходяться з підсумковим рахунком по обидві сторони. Нічия рахується як утрачена перевага.