Чи втримується перевага, здобута до перерви?
Як часто команда, що вела в перерві, доводить справу до перемоги — серед матчів, де хтось справді вів.
Перевага до перерви найнадійніша в лізі Серія D (Бразилія): вона тримається в 86,8% випадків.
| Ліга | Перевагу втримано | Матчів із перевагою |
|---|---|---|
| 1. Серія D Бразилія | 86,8% | 136 |
| 2. Есілііга A Естонія | 86,7% | 120 |
| 3. 2. ліга Словаччина | 86,5% | 104 |
| 4. Бундесліга U19 Німеччина | 85,9% | 277 |
| 5. Мейстрілііга Естонія | 85,5% | 117 |
| 6. 3-тя ліга, група 2 Туреччина | 84,4% | 135 |
| 7. Терсера RFEF, група 14 Іспанія | 84% | 169 |
| 8. Терсера RFEF, група 16 Іспанія | 83,9% | 180 |
| 9. Прем'єр-дивізіон Ірландія | 83,6% | 110 |
| 10. Суперліга Греція | 83,3% | 120 |
| 11. Прем'єршип Північна Ірландія | 83,2% | 113 |
| 12. NB I Угорщина | 82,9% | 123 |
| 13. Еровнулі ліга 2 Грузія | 82,9% | 105 |
| 14. Терсера RFEF, група 8 Іспанія | 82,7% | 168 |
| 15. Суперліга Сербія | 81,9% | 138 |
| 16. Друга ліга Болгарія | 81,7% | 104 |
| 17. I ліга Польща | 81,7% | 180 |
| 18. Перший дивізіон Албанія | 81,6% | 125 |
| 19. Перша ліга Сербія | 81,5% | 130 |
| 20. Кампеонату де Португал, група B Португалія | 81,3% | 112 |
| 21. Прем'єр-ліга Казахстан | 80,8% | 125 |
| 22. Перша ліга Чехія | 80,4% | 168 |
| 23. Прімера B Чилі | 80,3% | 117 |
| 24. Аллсвенскан Швеція | 80,3% | 132 |
| 25. Ліґат га-Аль Ізраїль | 80,3% | 142 |
| 26. NB II Угорщина | 80% | 145 |
| 27. Юнацька ліга УЄФА Міжнародні | 80% | 105 |
| 28. Сегунда-ліга Португалія | 79,8% | 109 |
| 29. Прімера дивізіон (жінки) Іспанія | 79,8% | 104 |
| 30. 2-га ліга Туреччина | 79,7% | 281 |
| 31. Терсера RFEF, група 11 Іспанія | 79,5% | 166 |
| 32. Кампеонату де Португал, група A Португалія | 79,4% | 131 |
| 33. Перша ліга Білорусь | 79,4% | 126 |
| 34. Ліга 1 Китай | 79,4% | 126 |
| 35. Регіоналліга, Південний Захід Німеччина | 79,3% | 121 |
| 36. Про-ліга Саудівська Аравія | 79,3% | 145 |
| 37. Ліга 2 Шотландія | 79% | 100 |
| 38. Регіоналліга, Захід Німеччина | 78,7% | 127 |
| 39. Перша ліга Болгарія | 78,6% | 117 |
| 40. Ередивізі Нідерланди | 78,6% | 154 |
Показано всі турніри. Лише вагомі турніри
Лише матчі, де в перерві не було рівності. Нічия рахується як утрачена перевага.