Ligatable
Українська
English Español Português Bahasa Indonesia العربية Français Türkçe Deutsch Italiano Tiếng Việt ไทย Українська

Хто грає з трьома захисниками?

Частка складів із трьома захисниками — схема, що зростає швидше за будь-яку іншу в архіві.

Серія A (Італія) тримається цього найміцніше: 51,1% складів виходять із трьома захисниками.

Хто грає з трьома захисниками?
ЛігаТроє захисниківСкладів
1. Серія A Італія 51,1% 760
2. Бундесліга Німеччина 41,1% 616
3. Чемпіоншип Англія 38,1% 1 113
4. Прем'єршип Шотландія 33,5% 466
5. 1. СНЛ Словенія 33,3% 249
6. К-ліга 1 Південна Корея 33,2% 316
7. Суперліга Данія 32,6% 386
8. Джей-ліга 1 Японія 32,2% 612
9. Про-ліга Бельгія 31,7% 624
10. Перша ліга Болгарія 31,2% 426
11. ХНЛ Хорватія 30,7% 355
12. Трофей EFL Англія 29,1% 254
13. Суперліга Швейцарія 29,1% 364
14. Ліга 1 Англія 29,1% 1 114
15. World Cup - Qualification Europe Міжнародні 28,3% 516
16. А-Ліга Австралія 26,9% 294
17. Серія B Італія 26,4% 774
18. Прімейра-ліга Португалія 25,8% 616
19. Ліга 2 Англія 24,9% 1 108
20. Супереттан Швеція 24,8% 222
21. Бундесліга Австрія 24,7% 393
22. Прем'єр-ліга Англія 24,1% 760
23. Ліга націй УЄФА Міжнародні 23,8% 336
24. Прем'єр-ліга Росія 23,4% 478
25. Аллсвенскан Швеція 22,1% 484
26. Вища ліга Білорусь 22,1% 430
27. NB I Угорщина 21% 272
28. Екстракляса Польща 20,9% 478
29. Перша ліга Чехія 20,7% 610
30. Ліга 2 Франція 20% 764
31. Перша ліга Росія 19% 828
32. Третя ліга Німеччина 18,1% 756
33. Південноамериканський кубок Міжнародні 17,3% 202
34. Ліга Європи Міжнародні 16,9% 722
35. Друга Бундесліга Німеччина 16,9% 616
36. Ліга чемпіонів Міжнародні 16,4% 348
37. Ліга 1 Франція 16,4% 764
38. Чемпіонат Європи з футболу Міжнародні 16,3% 626
39. Перший дивізіон Кіпр 14,9% 462
40. Суперліга Греція 14,5% 484

Показано всі турніри. Лише вагомі турніри

Будь-яка схема, чия перша лінія — трійка. Провайдер записує схему приблизно в чверті складів, тож ліга зʼявляється лише коли достатньо її матчів її несуть.

Сторінка матчу