Kartlar devreden önce mi sonra mı?
İkinci yarıda gösterilen kartların oranı. Her yerde çoğunluk; soru ne kadar olduğu.
2. Lig (Türkiye) en çok ikinci yarıya saklıyor: kartlarının %80,1'i devreden sonra çıkıyor.
| Lig | Devreden sonra | Kart |
|---|---|---|
| 1. 2. Lig Türkiye | 80,1% | 1.345 |
| 2. Serie D Brezilya | 78,8% | 1.093 |
| 3. Primera C Arjantin | 77,9% | 1.069 |
| 4. 3. liga - CFL B Çekya | 74,5% | 5.334 |
| 5. Elitettan İsveç | 72,9% | 1.315 |
| 6. Letonya 1. Ligi Letonya | 72,6% | 1.711 |
| 7. 1. Liga U19 Çekya | 72,5% | 1.000 |
| 8. 3. liga - MSFL Çekya | 72% | 7.247 |
| 9. Cup Çekya | 71,8% | 1.537 |
| 10. 2. Division - Group 2 Norveç | 71,5% | 3.861 |
| 11. 3. liga - CFL A Çekya | 71,4% | 5.616 |
| 12. Damallsvenskan İsveç | 71,4% | 1.978 |
| 13. İsveç 1. Lig İsveç | 71,1% | 5.435 |
| 14. League Cup İskoçya | 71% | 1.923 |
| 15. Ykkönen Finlandiya | 71% | 5.102 |
| 16. Premier League Etiyopya | 70,9% | 3.271 |
| 17. Cup Avusturya | 70,8% | 1.039 |
| 18. Kakkonen - Lohko A Finlandiya | 70,8% | 3.171 |
| 19. Bundesliga (kadınlar) Almanya | 70,8% | 2.901 |
| 20. UEFA U19 Championship - Qualification Uluslararası | 70,5% | 2.443 |
| 21. U18 Premier League - South İngiltere | 70,3% | 2.337 |
| 22. KNVB Beker Hollanda | 70,3% | 1.229 |
| 23. DBU Pokalen Danimarka | 70,3% | 1.286 |
| 24. U18 Premier League - North İngiltere | 70,2% | 2.263 |
| 25. FA Cup İskoçya | 70,2% | 1.077 |
| 26. Championship İskoçya | 70% | 4.958 |
| 27. EFL League One İskoçya | 69,9% | 4.709 |
| 28. Ykkösliiga Finlandiya | 69,9% | 1.781 |
| 29. Lüksemburg Ligi Lüksemburg | 69,7% | 2.827 |
| 30. FNL Çekya | 69,7% | 7.957 |
| 31. Tweede Divisie Hollanda | 69,6% | 4.768 |
| 32. Suomen Cup Finlandiya | 69,6% | 1.405 |
| 33. Ettan - Norra İsveç | 69,5% | 5.593 |
| 34. Veikkausliiga Finlandiya | 69,5% | 6.378 |
| 35. Kakkonen - Lohko B Finlandiya | 69,4% | 3.447 |
| 36. 1. Division Norveç | 69,4% | 6.364 |
| 37. 2. Division - Group 1 Norveç | 69,4% | 3.913 |
| 38. 1 Lyga Litvanya | 69,2% | 2.392 |
| 39. Second League Bulgaristan | 69,1% | 9.479 |
| 40. Liga II Romanya | 69% | 7.840 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca normal süre, ilk yarının uzatması 45. dakikaya sayılarak.