Ligatable
Türkçe
English Español Português Bahasa Indonesia العربية Français Türkçe Deutsch Italiano Tiếng Việt ไทย Українська

Bir takım ne kadar çabuk karşılık veriyor?

Rakibe on dakika içinde karşılık veren gollerin oranı; boyun eğmeyen bir ligin ölçüsü.

3. Division - Girone 3 (Norveç) en çabuk karşılık veriyor: gollerinin %18'i rakibe on dakika içinde cevap.

Bir takım ne kadar çabuk karşılık veriyor?
Lig10′ içinde karşılıkGoller
1. 3. Division - Girone 3 Norveç 18% 793
2. Úrvalsdeild İzlanda 16,9% 646
3. Eerste Divisie Hollanda 16,8% 453
4. 3. Division - Girone 1 Norveç 15,7% 809
5. Northern NSW NPL Avustralya 15,2% 508
6. 3. Division - Girone 2 Norveç 15,1% 790
7. III Liga - Group 2 Polonya 15% 421
8. İsveç 1. Lig İsveç 14,8% 735
9. Western Australia NPL Avustralya 14,7% 503
10. 2. Lig Türkiye 14,7% 491
11. Regionalliga - Nord Almanya 14,7% 539
12. Nasjonal U19 Champions League Norveç 14,6% 568
13. 3. Division - Girone 5 Norveç 14,6% 843
14. New South Wales NPL 2 Avustralya 14,4% 807
15. 1. Deild Faroe Adaları 14,4% 557
16. III Liga - Group 1 Polonya 14,3% 419
17. Primera División de México Meksika 14,3% 406
18. Esiliiga B Estonya 14,2% 723
19. Youth Championship Rusya 14,2% 839
20. FAW Championship Galler 14,1% 518
21. Kakkonen - Lohko A Finlandiya 14,1% 448
22. Esiliiga A Estonya 13,8% 607
23. Football League - Lowland League İskoçya 13,8% 557
24. Eliteserien Norveç 13,8% 653
25. 1. Division Norveç 13,8% 880
26. 1. Liga U19 Çekya 13,7% 422
27. 3. Division - Girone 6 Norveç 13,6% 778
28. Challenge Cup İskoçya 13,6% 470
29. 1. Deild İzlanda 13,5% 488
30. Victoria NPL 2 Avustralya 13,4% 595
31. 1. Division Belarus 13,4% 856
32. Queensland NPL Avustralya 13,3% 495
33. Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri 13,2% 1.613
34. Capital Territory NPL Avustralya 13,2% 462
35. Non League Premier - Isthmian İngiltere 13,2% 538
36. 2. Division - Group 2 Norveç 13,1% 595
37. Categoría Primera A Kolombiya 13,1% 931
38. 3. Division - Girone 4 Norveç 13,1% 725
39. 3. liga - MSFL Çekya 13,1% 413
40. Liga Panameña de Fútbol Panama 13,1% 498

Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar

Her gol, aynı maçtaki bir önceki golle karşılaştırılır. Bir maçın ilk golü karşılık olamaz ve yalnızca paydaya girer.

Maç sayfası