Maçlar en çok nerede golsüz bitiyor?
0:0 biten maçların oranı. Büyük liglerde %7,3.
Druha Liga (Ukrayna) en sık golsüz bitiyor: maçlarının %17'i 0:0 kapanıyor.
| Lig | Golsüz | Maç |
|---|---|---|
| 1. Druha Liga Ukrayna | 17% | 182 |
| 2. Premier League Jamaika | 15,4% | 228 |
| 3. Primera D Arjantin | 15,3% | 320 |
| 4. Primera C Arjantin | 14,9% | 395 |
| 5. Primera B Metropolitana Arjantin | 14,8% | 420 |
| 6. Avusturya Bundesliga Avusturya | 14,4% | 180 |
| 7. Beta Ethniki Yunanistan | 14,1% | 305 |
| 8. Primera Nacional Arjantin | 13,9% | 380 |
| 9. Division d'Honneur Guadeloupe | 13,7% | 182 |
| 10. Premier League Gana | 13,7% | 241 |
| 11. Devrî'n-Nücûm Katar Katar | 13,6% | 132 |
| 12. 1. Lig Türkiye | 13,5% | 310 |
| 13. 3. Lig - Group 2 Türkiye | 13,5% | 342 |
| 14. National 2 - Group C Fransa | 12,1% | 305 |
| 15. 3. Lig - Group 1 Türkiye | 11,7% | 342 |
| 16. 3. Lig - Group 3 Türkiye | 11,7% | 342 |
| 17. Serie A İtalya | 11,6% | 380 |
| 18. National 2 - Group D Fransa | 11,1% | 305 |
| 19. Premier Lig İskoçya | 11% | 228 |
| 20. Ligue 1 Tunus | 10,8% | 240 |
| 21. Ligue 1 Cezayir | 10,8% | 240 |
| 22. ed-Devrî el-Lubnânî ed-Derecetu'l-Ûlâ Lübnan | 10,6% | 132 |
| 23. Ed-Devrî'l-Mısrî'l-Mümtaz Mısır | 10,5% | 143 |
| 24. Ligue 2 Cezayir | 10,4% | 240 |
| 25. Primera División Venezuela Venezuela | 10,4% | 317 |
| 26. National 2 - Group B Fransa | 10,3% | 272 |
| 27. Ligue 2 Fransa | 10,3% | 380 |
| 28. 3. Liga Almanya | 10,3% | 380 |
| 29. Torneo Federal A Arjantin | 10,2% | 423 |
| 30. 2. Bundesliga Almanya | 10,1% | 306 |
| 31. Segunda División Profesional Uruguay | 10,1% | 168 |
| 32. Primeira Liga Portekiz | 10% | 240 |
| 33. Ukrayna Premier Ligi Ukrayna | 10% | 240 |
| 34. 1. Division Kazakistan | 9,9% | 272 |
| 35. Liga Nacional Honduras | 9,5% | 200 |
| 36. National 2 - Group A Fransa | 9,5% | 306 |
| 37. Süper Lig Türkiye | 9,4% | 330 |
| 38. NB II Macaristan | 9,2% | 240 |
| 39. NB I Macaristan | 9,2% | 240 |
| 40. 1st Division Arnavutluk | 9,2% | 240 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Yalnızca lig maçları, yukarıdaki gol ortalamasıyla aynı nedenle.