Hangi turnuvalar doksan dakikada bitmiyor?
Normal süreyi aşan maçların oranı: uzatma, penaltılar ya da ikisi. Lig futbolu bunu neredeyse hiç yapmaz, yani bu bir kupa sorusu.
Coupe de France (Fransa) doksan içinde en az bitiriyor: eşleşmelerinin %24,6'i devam ediyor.
| Lig | 90′ aşıldı | Maç |
|---|---|---|
| 1. Coupe de France Fransa | 24,6% | 195 |
| 2. Football League Trophy İngiltere | 20,8% | 120 |
| 3. DBU Pokalen Danimarka | 20,8% | 101 |
| 4. KNVB Beker Hollanda | 18,9% | 106 |
| 5. Copa Argentina Arjantin | 18,5% | 135 |
| 6. Türkiye Kupası Türkiye | 18,5% | 195 |
| 7. State Cup İsrail | 15% | 127 |
| 8. Taça de Portugal Portekiz | 13,8% | 167 |
| 9. İspanya Kral Kupası İspanya | 13,4% | 112 |
| 10. Cupa României Romanya | 11,5% | 131 |
| 11. Magyar Kupa Macaristan | 10,6% | 141 |
| 12. Balkan Kupası Yunanistan | 9,3% | 118 |
| 13. Copa Do Brasil Brezilya | 9,2% | 120 |
| 14. FA Cup İngiltere | 7,3% | 150 |
| 15. UEFA Gençlik Ligi Uluslararası | 4,8% | 167 |
| 16. Serie D Brezilya | 4,1% | 266 |
| 17. FA Trophy İngiltere | 3,7% | 326 |
| 18. UEFA Avrupa Ligi Uluslararası | 2,7% | 519 |
| 19. CAF Konfederasyon Kupası Uluslararası | 2,4% | 166 |
| 20. AFC Şampiyonlar Ligi Uluslararası | 2,1% | 140 |
| 21. UEFA Şampiyonlar Ligi Uluslararası | 1,9% | 216 |
| 22. Primera División Bolivya | 1,6% | 310 |
| 23. Brisbane Premier League Avustralya | 1,5% | 136 |
| 24. Primera División Kosta Rika | 1,4% | 278 |
| 25. UEFA Uluslar Ligi Uluslararası | 1,4% | 142 |
| 26. Categoría Primera A Kolombiya | 1,2% | 408 |
| 27. Serie C Brezilya | 1% | 194 |
| 28. Liga Panameña de Fútbol Panama | 1% | 194 |
| 29. Friendlies Uluslararası | 1% | 389 |
| 30. Primera D Arjantin | 0,9% | 220 |
| 31. Premier Lig Kuzey İrlanda | 0,9% | 231 |
| 32. Liga de Expansión MX Meksika | 0,8% | 238 |
| 33. World Cup - Qualification Africa Uluslararası | 0,8% | 126 |
| 34. UEFA U19 Championship Uluslararası | 0,8% | 133 |
| 35. A-League Avustralya | 0,7% | 137 |
| 36. Prva Liga Sırbistan | 0,7% | 299 |
| 37. 1. Lig Türkiye | 0,6% | 311 |
| 38. Campionato San Marino | 0,6% | 166 |
| 39. Malta Süper Ligi Malta | 0,5% | 183 |
| 40. Premier Lig Galler | 0,5% | 195 |
Tüm turnuvalar gösteriliyor. Yalnızca büyük turnuvalar
Biten her maç, sonundaki durumu ne olursa olsun. Hiç uzatmaya gitmeyen bir lig sıfırda durur ve bu onun için dürüst yanıttır.